top of page
Home
Our Honey
Our Native Bees
Our Story
Log In
Home
All Products
All Products
3 products
Sort by:
Recommended
NaTiV Honey - Mini 57g - £3.29
Out of stock
£57.72
/
1kg
£57.72 per 1 Kilogram
NaTiV Honey - Medium 227g - £6.99
Out of stock
£30.79
/
1kg
£30.79 per 1 Kilogram
NaTiV Honey - Large 454g - £10.99
Out of stock
£24.21
/
1kg
£24.21 per 1 Kilogram
bottom of page